PORAZ I POBJEDA

NEDJELJA JE DONIJELA IDENTIČAN SKOR KAO I SUBOTA- PORAZ SENIORA I NOVU POBJEDU MLAĐIH KADETA U KVALIFIKACIJAMA.

KAPTOL  -ZAPAD 107 -80

30-14  2. 28-21  3. 21-18  4. 28-27.

KAPTOL : ČEŠKIĆ 5, BARIČEVIĆ 28, PETROVIĆ 36 , RAŽOV 8, ANDRIJEVIĆ , POSLEK, BOŽIĆ 7, HELBICH 12, SALOPEK 9, LJUBIČIĆ. TRENER B.BOŽIĆ

ZAPAD : ZADRAVEC 22, SLIVONJA, MARKOČIĆ, BULJAN, STOJANAC, KREŠIĆ 12, ČAR 13, TURIĆ 11, ČOLAK 12, IVŠIĆ 2, PAVKOVIĆ 8. TRENER P.POREDOŠ

MATINEJA U 11,30 OČITO NIJE ODGOVARALA SENIORIMA, JER UŠLI SU U UTAKMICU POPUT EKIPE KOJA SE UPRAVO VRATILA SA TULUMA. PRVU ČETVRTINU KAPTOL DOBIVA SA PRESUDNIH 30- 14. PEPSI JE POSTAVIO USKU OBRANU, A INAČE UBOJITI ŠUTERI ZAPADA NISU IMALI SVOJ DAN- ISPRAŠILI SU U PRAZNO SERIJU TRICA, PESPAVALI OBRANU I KOLA SU KRENULA NIZBRDO. UZALUD SU BILE ROTACIJE TRENERA ZAPADA, NITI NA KLUPI NITI  NA IGRALIŠTU NIJE BILO RASPOLOŽENOG POJEDINCA KOJI BI USPIO POVEZATI IGRU I PREOKRENUTI REZULTAT. SIGURNO , UZ UTAKMICU PROTIV SAMOBORA,  OVO JE BILO NAJSLABIJE IZDANJE EKIPE KOJA JE PRUŽILA U LIGI NIZ ODLIČNIH PARIJA. NIJE OPRAVDANJE NI IZOSTANAK VAŽNIH SMILJANIĆA, MARIĆA I BULJEVIĆA,  ZAPAD MORA BOLJE. PRILIKA ZA POPRAVAK DOJMA JE U NEDJELJU PROTIV  DUŽNIKA  SAMOBORA.

MLAĐI KADETI NASTAVLJAJU SUPERIORNO KROZ KVALIFIKACIJE. U DRUGOME KOLU TROCIFRENI REZULTAT  SLIČNO KAO U PRVOME, OVAJ PUTA POBJEĐEN JE IVANIĆ . PRVA ČETVRTINA VEĆ O-66 , OSTALO JE BILA GOLIJADA. U NASTAVKU, GOST U MALEŠNICI JE AGRODALM, PA DERBI U PETRINJI.