1. 30-20  2. 24 -25  3. 25 -24   4. 26 -14

ZAPAD : BORO 19, SMILJANIĆ 20, OBRVAN 4, ZUBČIĆ 8, ČANAČAR 4, MUSTAPIĆ 2, DŽIDŽIĆ 16, VUČKIĆ-HERKOV,

PAVKOVIĆ 7, ŠARAC 2, BEGIĆ, ČOLAK 23. TRENER : PORIN POREDOŠ

AGRODALM : KRČELIĆ 2, MRAVAK 7 , VUČKOVIĆ 9 , REPAR 15, KVESIĆ , ALIĆ 4, GARVANOVIĆ 11, MITROVIĆ,

ČIRIĆ, BARIČEVIĆ 4, RAJIĆ 17, SIVRIĆ 2. TRENER Z. MRAVAK

PREMA NAJAVI I OČEKIVANJIMA, ODIGRAN JE PRAVI  DERBY B 1 LIGE. DVIJE IGRAČKI NAJJAČE EKIPE PRUŽILE SU, NE TAKO REZULTATSKI JER SE ZAPAD BRZO ODVOJIO NA DESETAK KOŠEVA RAZLIKE, ALI SVAKAKO KVALITETNU I ZANIMLJIVU KOŠARKU.

POVELI SU GOSTI 6-2, POTOM 9-4,  ZATIM  ZAPAD PREOKREĆE SERIJOM 8-0 NA 13-9. UZVRAĆA AGRODALM I IZJEDNAČUJE 16-16, NO ZAVRŠNICA PRVE ČETVRTINE PRIPADA ZAPADU I PONOVNO  SERIJA ZA 30-20.

REZUTATSKI IZJEDNAČENA DRUGA ČETVRTINA, DOSTA PROPUHA U OBRANI ZAPADA  KOJU GOSTI VJEŠTO KORISTE, POSEBNO JULIJAN RAJIĆ SA 11 UBAČAJA . NASTAVAK POTPUNO SLIČAN, RAZIGRAO SE REPAR, NO, UZ PRVU PETORKU,  ZAPADOV POVRATNIK U EKIPU DARKO BORO PRUŽA IZVRSNU PARTIJU . ŠIME ZUBČIĆ JE NA POSTAVLJENOJ ZONI OSTAVLJEN NA OTVORENOM ŠUTU KADA  SU SE GOSTI  U DVA NAVRATA PRIBLIŽILI NA 9 KOŠEVA ZAOSTATKA I  U POSLIJEDNJU ČETVRTINU ULAZIMO SA KAPITALOM  ZAPADA IZ PRVE ČETVRTINE – 79 -69.

FINIŠ U POTPUNOSTI PRIPADA ZAPADU. POMAŽE I IZLAZAK IZ IGRE RAJIĆA ( SAMO DVA POENA U NASTAVKU ). NE POMAŽE NI ULAZAK U IGRU TRENERA MRAVKA, ZAPAD IMA DULJU KLUPU, PRESING ČINI SVOJE , DOSTA ODUZETIH LOPTI, KONRI I ZAPAD POTPUNO ZASLUŽENO POBJEĐUJE SA VELIKOM RAZLIKOM OD 22 KOŠA.

SJAJNA IGRA CIJELE EKIPE U PSIHOLOŠKI TEŠKOJ UTAKMICI ,  ZAPAD JE PONOVNO UHVATIO  PRIKLJUČAK VODEĆIMA.

SUCI   BUJANIĆ I ČOP SOLIDNI , UZ NEKOLIKO OBOSTRANO DVOJBENIH ODLUKA ( BAR DVA PREKRŠAJA RAJIĆA NISU BILA  ITD. )  KOJE NISU UTJECALE NA IGRU I SHOD,  I BILI BI ZADOVOLJNI DA I U BUDUĆE  GLEDAMO TAKVO SUĐENJE.

IDUĆE KOLO ZAPAD IGRA U JASKI , SUBOTA 20,30 SATI.