MEĐIMURJE – ZAPAD CEDEVITA 73  -  70

1. 14 -15 2.21 21 3. 14 - 17 4. 22 -20

Međimurje : Jelenac, Terek, Novak, Vugrinec, Busak, Zaspan,Fodor,Krištofić, Goleš, Novak, Vurušić, Golubić ,  trener : Šopar S.

Zapad Cedevita : Morić 16, Čar 2, Čop, Šarac, Čančar, Ivasović, Džidžić 11, Duždagić 5, Biočić, Boro 13, Šujica 20, Ćosić 3 .    trener : J. Debeljuh

Malo je nedostajalo da Zapad izbaci iz Kupa Krešimira Ćosića i četvrtog drugoligaša. Početak nervozan, prvi koševi tek u trećoj minuti igre, Zapad uspješno blokira centre domaćih, koji  udvajaju na Stipi Džidžiću, dosta pogrešaka na obje strane, suci se uklapaju u takvu igru. Zapad dobiva prvu dionicu sa košem prednosti, u drugoj propušta i povećati vodstvo (serija od 5 promašenih slobodnioh bacanja ) ali do poluvremena knjiže tek 2 koša prednosti . Nastavak donosi dvije uzastopne trice Džidžića no i četvrtu osobnu, dinamičniju igru u kojoj Međimurje  napokon uspjeva uposliti svoje centre i  preokreče rezultat  na 51 -50.  Zapad u tom dijelu  pravi niz nepotrebnih grašaka , iznervirani sudačkim propustima dozvoljavaju domaćinu preuzeti kontrolu nad utakmicom. Posljednju četvtrinu gledamo dramu, pokušaj Zapada da preokrene rezultat,   ali ovaj puta nedostajalo je koncentracije i malo sportske sreće . Međimurje ide dalje. Prije svih ,odlična utakmica Šujice i Duždagića, solidan učinak ostalih. Raduje povratak mladog Čara, poslije dulje sanacije ozljede, pred ozbiljne mečeve za vrh B 1 sa Petrinjom, Novskom i Podsusedom.