ZAPAD  -OGULIN     65 -60

1. 20-17  2. 18-23  3.9-8  4. 18-12

ZAPAD : ŠARIĆ 9, EZGETA, TOMIČIĆ 2, ČABRAJA 14, ZEČEVIĆ 7, ŽARKO, TOPLER, MAĐARIĆ-ŠOŠTARIĆ 2, RAJHENFATER-NIKOLIĆ 31, NIKIĆ, RIHTAR. TRENER P.POREDOŠ

OGULIN : LUKETIĆ, MARINCEL 15, LUKETIĆ B, BOŽIČEVIĆ, MILANOVIĆ, MILANOVIĆ,MANGELOV, BLAŠKOVIĆ, BEKAVAC 2, SALOPEK 19, VUKELJA 6, CINDRIĆ 18.  TRENER  VORKAPIĆ M.

MLAĐI KADETI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ. POBJEDA NAD EKIPOM OGULINA DOBIVENA JE TEK U POSLIJEDNJIM MINUTAMA UTAKMICE U KOJOJ SU SE U VODSTVU IZMJENJIVALE OBJE EKIPE.

POVEO JE ZAPAD 9-0 USPJEŠNIM PRESINGOM , OGULIN SUSTIŽE,  NO IPAK ZAPAD DOBIVA PRVU ČETVRTINU.  U DRUGOJ OGULIN UZVRAĆA I NA POLUVREMENU JE 40-38 ZA GOSTE. TREBA REĆI DA OGULIN BAŠ CIJELU UTAKMICU IGRA USKU ZONU I PRISILJAVA NAPADAČE NA OTVORENE ŠUTEVE, ŠTO PO NAŠEM SUDU NIJE NI NAJMANJE SVRSISHODNO ZA NAPREDAK MLADIH IGRAČA TE DOBI. ZATO NE ČUDI MINI REZULTAT U TREĆOJ ČETVRTINI OD 9-8 . U FINIŠU SE ZAPAD BOLJE SNAŠAO I NAKON 57-57 , PET MINUTA DO KRAJA LOVRO RAJHENFATER-NIKOLIĆ UBACUJE  5  KOŠEVA, PA ČABRAJA I ZEČEVIĆ PO DVA I ZAPAD JE NA 65,  A OGULIN OSTAJE NA 57. TU PREDNOST  SU USPJELI SAČUVATI DO KRAJA I OSVOJITI NOVE BODOVE.

SLIJEDEĆA UTAMICA JE PROTIV, ČINI SE NAJSPREMNIJE  GORICE .