KOMENTAR 6.KOLA

SRIJEDA JE DONIJELA DVIJE SENZACIJE – ZA ONU SVJETSKOG ZNAČENJA  POBRINUO SE DONALD TRAMP, A ZA NAŠU LIGU TO JE  PETA POBJEDA ZAPADA I OSTANAK PRI VRHU TABLICE.  DEČKI SU NADIGRALI AGRODALM SA 15 RAZLIKE. OTAVARANJE ODLIČNO, LUDA SERIJA OD 16 POENA BRUNE ŽGANECA, PA NAGLI PAD CIJELE EKIPE  I AGRODALM DO POLUVREMENA SMANJUJE ZAOSTATAK OD 12 KOŠEVA NA SAMO TRI  (39-36 ), DA BI UBRZO  DOŠAO I DO VODSTVA OD 4 KOŠA. NO,  ZAPAD SE PONOVNO DIŽE, BUDE SE ĆAR I KNEŽEVIĆ, U ZADNJOJ ČETVRTINI DOMAĆI UTRPAVAJU 31 KOŠ I GOSTI SU NA KOLJENIMA. TRENER PORIN POREDOŠ DOBRO JE ISKORISTIO VEĆI IZBOR IGRAČA, VESELI USPJEŠAN POVRATAK MATIJE MARKOČIĆA, OPORAVIO SI I GALINOVIĆ A PRVE MINUTE DOBIO JE I LUKA ŠAPRO. KOD AGRODALMA PONAJBOLJI TROJAC MARIĆ, BARAN I RIBARIĆ.

U SUBOTU SLIJEDI GOSTUJUĆA UTAKMICA SA RUDEŠOM U 18 SATI. UPRAVO JE RUDEŠ ” NAPUNIO JEDRA” POBJEDOM NAM MLADOSTI U ODLIČNOJ I UZBUDLJIVOJ UTAKMICI SA KOŠEM RAZLIKE. BOSCO JE ZAUSTAVILO VERN, DOK SU SE OČEKIVALE POBJEDE ZAPRUĐA NAD MAKSIMIROM, SESVETA NAD FORTUNOM I SAMOBORA NAD DUBRAVOM.