Umro Tomislav Račić

Do nas je došla tužna vijest da je iznenada preminuo Tomislav Račić- Rale, član našeg kluba od 2006-2010 godine. Umro je mlad jer rođen je 22.veljače 1992. godine. Bio je vrlo talentirani kadet koji je puno obećavao, ali napustio je treniranje u klubu  i igrao je tek rekreativno sa dečkima iz kvarta na školskim igralištima, kao i za svoj Grafički fakultet za što je dobio dekanovu nagradu. Tomislava ćemo se sjećati ne samo po daru za sport nego i kao uvijek vedrog mladića, spremnog za šalu. Lijepo je rekla na ispraćaju profesorica sa njegovog fakulteta na kojem je bio jedan od najboljih studenata : svojim osmjehom bi uljepšao svaki tmuran dan.

Sprovod Tomislava Račića bio je u ponedjeljak, 17.1. na groblju Gornje Vrapče u 13 sati.

Iskrena sućut njegovoj obitelji, rodbini i prijateljima od strane našeg kluba.