ZAPAD – IVANIĆ 92 -85

1. 20-16  2. 24-23  3.28 -17  4. 20-19

ZAPAD : SMILJANIĆ 24, VUKELIĆ, ZUBČIĆ 17, ČANAČAR, VUČIĆ 10, DŽIDŽIĆ 13, BEGIĆ 3, GRAŠIĆ 8, BORO 11, KOVAČEVIĆ 5. TRENER : P.POREDOŠ

IVANIĆ : OŠTRIĆ 6, DREMPETIĆ, VUJANIĆ, STRIKA 22, ZAJČIĆ 17, MARKOVIĆ, KRALJ 31, TURKALJ, MAGIĆ, PETRIČEVIĆ . TRENER : I.MUŽINA

O IGRI IVANIĆA JE SVE ODAVNO POZNATO- UDARNI JE DVOJAC KRALJ-STRIKA , NEKAD VELIKE NADE ZAGREBAČKE KOŠARKE ČIJE SU KARIJERE ZAUSTAVILE OZLJEDE I USMJERILE IH  U TRENERSKE VODE U CEDEVITI. AKO IM  JE DOBAR DAN, KAO ŠTO JE BIO JUČER U MALEŠNICI, DOVESTI ĆE PROTIVNIKA U TEŠKA ISKUŠENJA. KOŠEVIMA SKRIVENOG  ADUTA, ZAJČIĆA (17 KOŠEVA, 11 U STARTU UTAKMICE) IVANIĆ PRIJETI SA 11-2, PA 16-8, DA BI ZAPAD UBACIO 12 KOŠEVA U NIZU I IPAK DOBIO PRVU ČETVRTINU SA 20-16. IZJEDNAČENA DRUGA I DO POLUVREMENA JE PREDNOST ZAPADA 44-39. ZONSKOM OBRANOM U TREĆOJ ZAUSTAVLJA SE KRALJ I DIŽE NA 72-56 I ČINI SE DA JE UTAKMICA RIJEŠENA. NO, ISKUSNI IGRAČI ZAPADA ,  SUPROTNO OČEKIVANJIMA , U ZAVRŠNICI BRZOPLETO ISPUŠTAJU STEČENO, DOZVOLJAVAJU RASTRČANIM I SRČANIM GOSTIMA DA SMANJE NA 5 KOŠEVA RAZLIKE, I TEK IZLAZAK KRALJA SA 5 FAULOVA (15 UBAČAJA U POSLIJEDNJOJ ČETVRTINI ) GASI NADE IVANIĆA.