AUCTOR – ZAPAD     84 -95

1. 19-20  2. 25-28  3. 15-22  4. 25-25

AUCTOR : ŠIMOVIĆ,BOŠNJSK, JELČIĆ, PISULJAK, ČULJAK, ŠARIĆ, ŠIMOVIĆ, MIŠKOLIN, PETROVIĆ, STOJIĆ, SAMARĐDŽIĆ. TRENER ; MALOČA M.

ZAPAD : SMILJANIĆ 33, ZUBČIĆ 9, ČANČAR 8, VUČIĆ 5, DŽIDŽIĆ 11, BORO 7, GRAŠIĆ 7, DEFRANČESKI, KOVAČEVIĆ 6, BEGIĆ 7. TRENER ; P.POREDOŠ

AUCTOR  I ZAPAD SU DO DANAS BILE EKIPE SA PODJEDNAKIM UČINKOM U PRVENSTVU, SA PO DVA PORAZA. VAŽNOSTI OVOG SUSRETA DAJE  BORBA ZA DRUGU POZICIJU, KOJA BI PO NEKIM RAČUNICAMA MOGLA ZNAČITI U ZAVRŠNICI, A  NA KOJU PRETENDIRAJU JOŠ  NEKI KLUBOVI IZ B 1 LIGE.

U STARTU UTAKMICE ISTAKAO SE MLADI “ZAŠTIČENI ” ŠARIĆ, SA 3 TRICE I 11 UBAČAJA( UKUPNO 18). DOSTA NEPRISILJENIH POGREŠAKA, RASTRANA IGRA U KOJOJ IPAK ZAPAD UBACUJE KOŠ VIŠE I DOBIVA PRVU ČETVRTINU SA 20-19. SLIČAN JE I NASTAVAK , U KOJEM SE RAZIGRAVA ZAPADOVA PRVA VIOLINA JURICA SMILJANIĆ SA 16 KOŠEVA ( OD KONAČNIH 33 ) I DONOSI PREDOST ZAPADU OD 4 KOŠA NA POLUVREMENU.

NAKON BURE U SVLAČIONICI ZAPAD KREĆE SA SERIJOM OD 22-2, SA POLETNOM , AKTIVNOM OBRANOM , KAKVU JOŠ NISMO VIDJELI OVE SEZONE. DOBRA ROLA MLADOG ČANAČARA I DUGO OČEKIVANI POVRATAK IGRAČ KOJI JE NEBROJENO PUTA SAM RJEŠAVAO SUSRETE, STIPE DŽIDŽIĆA . NAKON 6 MINUTA IGRE, PAD , ZAMOR, I AUCTOR SE POMALO VRAĆA MINI SERIJOM 11-2 , I ZAOSTATAK OD 20 KOŠEVA  SPUŠTA NA 11.

U POSLIJEDNJOJ ČETVRTINI ZAPAD PADA, ZAMOR ČINI SVOJE. ŠIME ZUBČIĆ  I MICHAEL GRAŠIĆ SU  NA KLUPI NAKON 5 OSOBNIH, I TAKVA SITUACIJA  PRUŽA AUCTRU ŠANSU ZA PODNOŠLJIV PORAZ OD 9 KOŠEVA .

VRIJEDNA POBJEDA ZAPADA, ZA DIZANJE MORALA I  ODRŽAVANJE POZICIJE U VRHU TABLICE.  SKORI POVRATAK NA PARKET ČOSIĆA I MRKIĆA BITNO  ĆE POMOĆI EKIPI U DALJNJIM UTAKMICAMA . SLIJEDEĆA JE U NEDJELJU,04.12. U 20 SATI U MALEŠNICI , KAD DOLAZI JASKA, NA ČELU SA ENIGMOM  BARKOVIĆEM.