ZAPAD  – FORTUNA 95 – 60

1. 19-16  2. 26 – 12  3. 22- 16  4. 28 – 16

ZAPAD : SMILJANIĆ 11, VUKELIĆ, ZUBČIĆ 15, ČANČAR 2, VUČIĆ 15, DŽIDŽIĆ 12, GRAŠIĆ 7, BORO 2, BEGIĆ 14, KOVAČEVIĆ 12. TRENER : P.POREDOŠ

FORTUNA : PETREKOVIĆ, KNAJFER 15, DAMIANI 6, PERIĆ 6, DIVKOVIĆ 7, HEGEDUŠ 9, BAHTIJAREVIĆ 4, MIKETA 4, GORUPEC, LOPAC, ĆURUŠIĆ, JURIĆ 9.TRENER :TORLAKOVIĆ

Brza tri prekršaja u prvoj četvrtini playa Smiljanića i izlazak iz igre nisu poremetili igru Zapada, jer u 7 minuta ubacuju 20 koševa bez primljenog koša, i dižu na 39-16.  Stipe Džidžić razbija zonsku obranu Fortune sa nizom od 10 koševa  i pobjednik je praktično odlučen. Do kraja Zapad , diže razliku i nanosi težek poraz Fortuni od 35 poena razlike. Od ekipe Fortune, koja je pokazala dobre igre u  u dosadašnjem dijelu prvenstva  i drži 5 mjesto,  više se očekivalo. Nije pomogla ni temperamentna podrška njihovih navijača, Borisa Divkovića i ekipe nije se vidjelo kraj rapoloženih igrača Zapada.

Prvenstvo se nastavlja 4.veljače,  kad u goste dolazi Duga Resa.