PODSUSED -ZAPAD  71-76

1.18-21  2. 15-11   3. 17-19   3. 21-25

PODSUSED : JESENKO, LUBEN, JELINČIĆ, MATIĆ, PEREMIN, TOMAŠKOVIĆ, ČULO, BARL, GRANATIR, GUDLEK, DIMOSKI. TRENER T.ŽAUHER

ZAPAD ;  LEKIĆ 16, PAVIĆ 15, RADANOVIĆ, KRAUZE, PIRIJA 9, SLIVONJA 21, MATIĆ, IVŠIĆ 9, SLAVIČEK, KOVAČ 6 TRENER D.POREDOŠ

U TOKU CIJELE UTAKMICE IZMJENE VODSTVA OBJE EKIPE – PODSUSED JE IMAO  10 KOŠEVA RAZLIKE NA POČETKU TREĆE ČETVRTINE ( 42-32) , NO ZAPAD JE UVIJEK STIZAO I ZATIM NESMOTRENO GUBIO MALU PREDNOST. IMAO JE PODSUSED I  4 KOŠA VIŠKA TRI MINUTE DO KRAJA ( 71 -67 ) , ALI SERIJOM OD 9 UBAČAJA ZAPAD STIŽE DO PRVE, POTPUNO ZASLUŽENE  POBJEDE. IZVRSNA, ZANIMLJIVA UTAKMICA U KOJOJ JE EKIPA ZAPADA POKAZALA DA  MOŽE JOŠ PUNO BOLJE.  DOJAM JE DA SU NAPRAVILI NIZ NEPOTREBNIH GREŠAKA KOJE SU BILE POKLON PODSUSEDU I DA  SU  UTAKMICU MOGLI RIJEŠITI U SVOJU KORIST VEĆ NA SAMOME POČETKU.

SJAJNA IGRA RAZIGRAVAČA TOMISLAVA SLIVONJE (21 KOŠ – 6 OD 9  ZAPADA  U ZAVRŠNICI).   USPJEŠNI STRIJELCI SU LEKIĆ 15 I PAVIĆ 16, CENTRI KOVAČ, IVŠIĆ I SLAVIČEK  DOBRI U OBRANI.   PIRIJA ĆE PODIZANJEM SNAGE BITI VAŽAN DIO EKIPE,  KAO I BORBENI RADANOVIĆ I MATIĆ .

U NAREDNOM KOLU DRUGA  JUNIORSKA  EKIPA ZAPADA  IGRA U MALEŠNICI U NEDJELJU, 19.02.  U 17,30 SATI PROTIV EKIPE ZRINJEVCA.